Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Białogard Stare Miasto

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

1 499 000 zł354,22 m² 4 231,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:149 m²

Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą. Kamienica na Placu Wolności. Tuż obok Muzeum. Prestiżowa lokalizacja. Samo Centrum Starego Miasta w Białogardzie. Około 354m2.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferuję Państwu na sprzedaż wyjatkowe i pełne klimatu mieszkanie 3-pokojowe połozone na wysokim parterze zadbanej kamienicy w centrum miasta Białogard. - zadzwoń już dziś I umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

599 000 zł840 m² 713,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Na sprzedaż zabytkowy budynek z czerwonej cegły, zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie dawnego spichlerza. Obiekt o wyjątkowym charakterze - historycznie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł24 000 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąka na sprzedaż - bezpośrednio przy Rzece Parsęta. Oferujemy do sprzedaży 2,40 ha ziemi rolnej w której skład wchodzi łąka łiv i riv. Oferowana działka gruntu położona.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł110,40 m² 3 161,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni: 110,40 m2, położony na parterze budynku mieszkalno -usługowego w Białogardzie przy ul. Wojska Polskiego. Jest to świetna nieruchomość do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł130,25 m² 3 216,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferta na wyłączność Lokal o łącznej pow. ok. 130,25 m2 położony w śródmieściu Białogardu, stanowiący parter kamienicy. Obecnie w lokalu prowadzona jest praktyka lekarska,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 641 m² 32,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy w spokojnej okolicy - Żeleźno, koło Białogardu. Działka położona w malowniczej i cichej miejscowości Żeleźno, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł135,20 m² 1 767,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1939

Oferta dla osób poszukujących dużych przestrzeni zarówno do zamieszkania jak i pod działalność. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 135,2m2 (1767,75 zł/m2), położone.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72,40 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,62 m² 4 932,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w bloku na drugiej kondygnacji znajdujące się w Białogardzie. Składa się z 3 pokoi przedpokoju, kuchni i łazienki o łącznej powierzchni 60,62 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł45,80 m² 5 196,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Białogard ul. Klonowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,8 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z oknem, sypialni, łazienka z wc, przedpokój. Własne.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,65 m² 4 900,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,65 m , położone przy ul. Nowowiejskiej 4 w Białogardzie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, Plac Wolności

Stare Miasto,Białogard

353 780 zł72 m² 4 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jesienna super promocja! Lokal użytkowy w Centrum Białogardu! Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 72,20 m2 położony przy Placu Wolności w Białogardzie. Lokal z osobnym wejściem,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij