Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Białogard Kisielice Małe

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

12,12 zł/m²99 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 99 m2 Lokal wymaga remontu. Na czas adaptacji możliwa obniżka czynszu. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł72,50 m² 3 986,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne , 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,50m2. Położone na parterze w niskim bloku na terenie wiejskim, zaledwie 10 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł1 513 m² 621 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka zlokalizowana jest w samym centrum Białogardu. Całkowita powierzchnia działki to 1513 m2. Teren płaski i suchy. Oznaczenie działki w miejski planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł980 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 553 m²

Hala magazynowa Białogard. Hala magazynowo- produkcyjna o pow. 980m2 położona w Białogardzie w dzielnicy o przeznaczeniu pod usługi, przemysł, magazyny. Obiekt jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł19 037 m² 7,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 1,93 ha - spokojne przedmieścia Białogardu, blisko natury Szukasz dużej działki w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł10 665 m² 153,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o pow. 10 665 m2 (1,0665 ha) w Białogardzie przy ul. Chocimskiej. Na działce znajduje się odnowiony budynek biurowo-mieszkalny o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 zł149,23 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek magazynowy o powierzchni o 149,23 m2. Magazyn znajdują się przy ul. Borzymowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,60 m² 4 910,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mieszczak Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży własnościowego prawa 2-pokojowego mieszkania w Białogardzie. Lokalizacja: nieruchomość świetnie zlokalizowana!.

Szczegóły ogłoszenia

14 zł/m²344 m² 4 816 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale usługowo-handlowe o pow. 344 m2 usytuowany na parterze budynku Dworca pkp w Białogardzie. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł45,80 m² 5 196,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Białogard ul. Klonowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,8 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z oknem, sypialni, łazienka z wc, przedpokój. Własne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Kisielice Małe,Białogard

220 000 zł96 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w domu czterorodzinnym (duża działka) w Białogardzie przy ul. Wiśniowej (kisielice Małe). Powierzchnia 96 m2, z osobnym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij