Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Białogard - Oferty sprzedaży i najmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Białogard,zachodniopomorskie

164 000 zł28 m² 5 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja! - czyli zakup tej uroczej kawalerki o powierzchni 28,5 m w sercu Białogardu! To idealna okazja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Najświętszej Marii Panny

Białogard,zachodniopomorskie

149 000 zł51 m² 2 915,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! nowa niższa cena! centrum białogard! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 51,10 m2 przy ul. Najświętszej Marii Panny w Białogardzie. Nieruchomość położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Białogard,zachodniopomorskie

209 000 zł35 m² 6 023,05 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,70 m2 w Białogardzie przy ul. Lelewela. Mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

160 000 zł53 m² 2 996,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie w malowniczej i spokojnej miejscowości Stanomino - okolica Białogardu. Nieruchomość, położona na I-piętrze w bloku z lat 90'. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Połczyńska

Białogard,zachodniopomorskie

250 000 zł45 m² 5 549,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na parterze, z garażem, ogródkiem oraz dwiema piwnicami. Powierzchnia 45,05m2, dwa oddzielne pokoje, kuchnia osobna z oknem, łazienka z wc. W mieszkaniu trwają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Białogard,zachodniopomorskie

260 000 zł39 m² 6 718,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie (bez pośredników)! Mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 znajdujące się na I piętrze przy ul. Wojska Polskiego w Białogardzie, składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Białogard,zachodniopomorskie

349 000 zł93 m² 3 751,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 93,04 m2 położone w centrum Białogardu przy ul. Grunwaldzkiej Mieszkanie trójstronne, położone na 1- piętrze budynku 3- kondygnacyjnego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Najświętszej Marii Panny

Białogard,zachodniopomorskie

312 000 zł65 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa inwestycja- mieszkania w stanie deweloperskim. Prestiżowa lokalizacja-ścisłe centrum miasta. Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkania 2,3 pokojowe o pow. 60m2-66m2 położone na 2 oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

279 000 zł42 m² 6 580,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Białogard - mieszkanie 3 pokojowe. Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw (możliwość nabycia przez obcokrajowców). Przedstawiamy nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Białogard,zachodniopomorskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 60m2 plus 35m2 komórek. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w kamienicy w centrum miasta przy ulicy 1 Maja 22. W mieszkaniu piece kaflowe. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Białogard,zachodniopomorskie

209 000 zł46 m² 4 504,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie 3 pok na III piętrze w dobrej lokalizacji! Zadbane, gotowe na nowego właściciela! Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białogard

Olimpijczyków,Białogard

150 000 zł64 m² 2 329,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie o pow. 64,40 m2 usytuowane na parterze bloku mieszkalnego, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, dużego odnowionego balkonu oraz piwnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Śmiałego

Białogard,zachodniopomorskie

200 000 zł85 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wszysykie dodagkowe informacje pod numerem telefonu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Białogard,zachodniopomorskie

220 000 zł120 m² 1 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w centrum Białogardu, 5 obszernych pokoi, które można zaaranżować, jeden pokój został zrobiony jako garderobę, w której mieści się obszerna szafa. Kuchnia jasna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malinowskiego

Białogard,zachodniopomorskie

160 000 zł55 m² 2 919,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 54,80 mkw. z dużym balkonem, II piętro w bloku IV piętrowym, ul. Malinowskiego 4, os. Olimpijczyków. Dwa pokoje (19 i 14 mkw), w jednym pojemna szafa robiona pod wymiar 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Białogard,zachodniopomorskie

158 400 zł72 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, z kuchnią, przedpokojem i łazienką. Do mieszkania przynależą dwie duże piwnice oraz garaż jednostanowiskowy z kanałem naprawczym. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Białogard,zachodniopomorskie

168 000 zł74 m² 2 279,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe przestronne słoneczne ciepłe kuchnia W zabudowie wraz ze zmywarką na podłogach panele I glazura sciany gładzie przedpokój W zabudowie ubikacja ceramika roca /grohe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzymały

Białogard,zachodniopomorskie

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta : Białogard. I piętro, 4 pokoje, kuchnia, garderoba, 2 piwnice. Wyremontowane. Okna pcv, co własne etażowe. Ogrzewanie własne. Bez czynszowe. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kusocińskiego

Białogard,zachodniopomorskie

170 000 zł74 m² 2 306,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe słoneczne rozkładowe, kuchnia W zabudowie razem ze zmywarką, szafy I pawlacz W przedpokoju, okna plastikowe, panele, ostatni blok ładny widok na lasy I łąki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Białogard,zachodniopomorskie

240 000 zł128 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie bezczynszowe w byłym domku jednorodzinnym z osobnym wejściem od podwórza. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, holu, kuchni, jadalni, łazienki, pralni, spiżarni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Białogard,zachodniopomorskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo ciepłe, środkowe, 3 pokoje, w bloku 45m. Kuchnia i przedpokój w zabudowie. Sprzęt agd w kuchni na gwarancji - ubezpieczony. Bardzo tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Białogard,zachodniopomorskie

150 000 zł46 m² 3 296,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne własnościowe mieszkanie w centrum Białogardu (ładniejsza część ul. Grunwaldzkiej) w żółtym, dwupiętrowym bloku naprzeciwko dawnego wydziału komunikacji. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Białogard,zachodniopomorskie

99 000 zł26 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona stolarka, instalacje, grzejniki. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku, środkowe, ciepłe, spokojne sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Białogard,zachodniopomorskie

99 000 zł59 m² 1 689,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie z klimatem w dobrej lokalizacji! Solidna kamienica z cegły. Pierwsze piętro. Mieszkanie ma bardzo dobry rozkład. Składa się z 5 pomieszczeń: - dwa duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie: nowe okna, dach, ocieplone, elektryka, co, tynki, deska barlinecka, w łazience wanna narożna + prysznic, podwieszane sufity. Zagospodarowany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiśniowa

Kisielice Małe,Białogard

220 000 zł96 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w domu czterorodzinnym (duża działka) w Białogardzie przy ul. Wiśniowej (kisielice Małe). Powierzchnia 96 m2, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krótka

Białogard,zachodniopomorskie

190 000 zł59 m² 3 220,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Centrum miasta, blisko pkp. kuchnia połączona z pokojem dziennym + 2 pokoje. Duży balkon. Mieszkanie słoneczne. Łazienka połączona z wc. Po kapitalnym remoncie w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berki

Białogard,zachodniopomorskie

200 000 zł93 m² 2 150,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie duze ładne 93 m2 ciepłe słoneczne 3-duze pokoje + kuchnia Z jadalnią ubikacja , łazienka + duza piwnica 36 m2 przedpokoj 10m2 okna od strony placu parkingowego plac zabaw osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Białogard,zachodniopomorskie

195 000 zł93 m² 2 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica wyremontowana wraz z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Białogard,zachodniopomorskie

160 000 zł64 m² 2 480,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe (3 osobne pokoje + kuchnia). Położone w koszarowcu zbudowanego z cegły klinkierowej. Duża łazienka z miejscem na pralkę. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Białogard,zachodniopomorskie

165 000 zł64 m² 2 578,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie dobrym, nadaje się do zamieszkania, plastikowe okna, spokojne ciche sasiedztwo. w poblizu sklepy, poczta, przystanek, autobusowy, szkoła

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

180 000 zł56 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia, łazienka, przedpokój - 56m2. Centralne ogrzewanie na gaz. Mieszkanie gotowe do użytku, wykończone o wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Śmiałego

Białogard,zachodniopomorskie

139 000 zł52 m² 2 666,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na 3 piętrze bloku przy ulicy Bolesława Śmiałego. Blok ocieplony. Mieszkanie dwustronne słoneczne. Z balkonu widok na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Białogard,zachodniopomorskie

110 000 zł46 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,8 m2. Położone w pięknej okolicy przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku. W mieszkani znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Białogard,zachodniopomorskie

185 000 zł72 m² 2 583,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, łazienka, kuchnia, przedpokój, do mieszkania przynależą 2 piwnice o pow. ok. 40 m2, dostęp do strychu. Mieszkanie sprzedawane włącznie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Białogard,zachodniopomorskie

240 000 zł85 m² 2 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie z nowo założoną instalacją gazową. Nowe drzwi do wszystkich pomieszczeń, plastikowe okna. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni oraz garderoby. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

130 000 zł55 m² 2 355,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 55,20 m2 w kamienicy, na parterze, obok Sądu, dwa pokoje, kuchnia,łazienka.przedpokój, strych, piwnica, komórka, w podwórku miejsce na samochód i kawałek zieleni, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapolskiej

Białogard,zachodniopomorskie

125 000 zł43 m² 2 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Sprzedam mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 43m2 na 1 piętrze 4 rodzinnego domu. 2 pokoje, jeden duży, drugi mniejszy z szafą w zabudowie, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Białogard,zachodniopomorskie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne, sypialnie od wschodu, pokój dzienny i kuchnia od zachodu. Balkon przez całą szerokość mieszkania. W pobliżu piekarnia, sklep mięsny i osiedlowy, blisko biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Białogard,zachodniopomorskie

133 000 zł50 m² 2 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe przy ul.Wileńskiej-wysoki parter.2pokoje, łazienka, kuchnia.Do mieszkania przynależy również piwnica, strych oraz miejsce parkingowe.Nowe okna PCV.CW,CO gazowe (dwufunkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Białogard,zachodniopomorskie

270 000 zł98 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

W pobliżu sklep,kościół,przedszkole ,szkoła.30 km do morza.Ogrzewanie gazowe ,kominek nowy z płaszczem wodnym przełączanym na ogrzewanie centralne.Remont kapitalny wykonany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij