Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Białogard Osiedle Obotrytów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

199 000 zł185 m² 1 075,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 185 m2, położona przy głównej ul. Grunwaldzkiej w Białogardzie. Nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo - usługowym. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Lutyków

Imienia Księdza Czesława Berki,Białogard

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard ul. Lutyków. Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie w sercu Białogardu - idealne dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł24 000 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąka na sprzedaż - bezpośrednio przy Rzece Parsęta. Oferujemy do sprzedaży 2,40 ha ziemi rolnej w której skład wchodzi łąka łiv i riv. Oferowana działka gruntu położona.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł980 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 553 m²

Hala magazynowa Białogard. Hala magazynowo- produkcyjna o pow. 980m2 położona w Białogardzie w dzielnicy o przeznaczeniu pod usługi, przemysł, magazyny. Obiekt jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł64,30 m² 5 832,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Proponujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 1 piętrze w charakterystycznej kamienicy w Białogardzie. Lokal 64,3m2, w którym już od progu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł112,46 m² 3 547,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o pow. 112,46 m2 z wydzielonymi dwoma lokalami! Główne atuty nieruchomości: - mieszkanie bezczynszowe - duży metraż 112,46 M2 - dwa wydzielone mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Chciałbyś otworzyć coś swojego, ale brakuje pomysłu ? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie lokal o pow. 33 m2 położony na działce 554 m2 przygotowany pod gastronomię w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł500 m² 1 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:531 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - dom Z potencjałem W sercu białogardu Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o przestronnym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł73,90 m² 4 533,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białogardu o powierzchni 73,9 m , położone na 3. piętrze kamienicy z lat 30 XX wieku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Mieszka I

Obotrytów,Białogard

999 zł28 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Mieszkanie dostępne od zaraz! Zapraszam Zapraszam Takze osoby z Ukrainy i innych krajow Mieszkanie umeblowane kompletnie tv z kablowka 50 kanałów w cenie Ogloszenie widoczne czyli.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij