Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Białogard

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Działka budowlana Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

64 000 zł1 001 m² 63,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną we wsi Buczek, gmina Białogard. Odległość od Białogardu 9,5 km, węzeł drogi ekspresowej S11 w odległości 7 km. Działka o powierzchni 1001.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,60 m² 4 489,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedaż trzy pokojowego ( 64,60 m2 ) nietuzinkowego mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, położonego na parterze w spokojnej części Białogardu. To oferta dla osób , które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Kołobrzeska

Białogard,zachodniopomorskie

9 800 zł980 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 553 m²

Hala magazynowa Białogard. Hala magazynowo- produkcyjna o pow. 980m2 położona w Białogardzie w dzielnicy o przeznaczeniu pod usługi, przemysł, magazyny. Obiekt jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

440 000 zł1 734 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1734 m2, znajdująca się przy drodze krajowej nr 163. Cały teren utwardzony i ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Na placu znajduje się system alarmowy połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy, ul. Chocimska

Białogard,zachodniopomorskie

2 500 000 zł21 500 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Obiekt pod działalność przemysłową, handlową, usługową składający się z kilku hal, budynku administracyjno-biurowego. Nieruchomość jest ogrodzona z utwardzonym wjazdem oraz placem do.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł19 037 m² 7,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 1,93 ha - spokojne przedmieścia Białogardu, blisko natury Szukasz dużej działki w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

440 000 zł1 734 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

940 000 zł1 513 m² 621 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka zlokalizowana jest w samym centrum Białogardu. Całkowita powierzchnia działki to 1513 m2. Teren płaski i suchy. Oznaczenie działki w miejski planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72,40 m² 4 972,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w koszarowcu przy ul. Zwycięstwa w Białogardzie. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze bez sąsiadów nad głową, co gwarantuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł840 m² 713,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Na sprzedaż zabytkowy budynek z czerwonej cegły, zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie dawnego spichlerza. Obiekt o wyjątkowym charakterze - historycznie.

Szczegóły ogłoszenia

82 900 zł851 m² 97,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prywatna enklawa zaledwie 11 min od Kołobrzegu! Odkryj idealną lokalizację pod budowę wymarzonego domu lub prestiżowego second-home. Poczuj bliskość bałtyckich fal i energię Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60,62 m² 4 932,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie w bloku na drugiej kondygnacji znajdujące się w Białogardzie. Składa się z 3 pokoi przedpokoju, kuchni i łazienki o łącznej powierzchni 60,62 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł64,64 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Bolesława Śmiałego w Białogardzie. Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 64,64 m2, położone na IV piętrze bloku mieszkalnego. W skład wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

59 000 zł3 300 m² 17,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna położona w Zagórzu. Znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. Warunki zabudowy już w drodze. Cena podlega rozsądnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Białogard,zachodniopomorskie

238 000 zł45,80 m² 5 196,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Białogard ul. Klonowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,8 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z oknem, sypialni, łazienka z wc, przedpokój. Własne.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł73,90 m² 4 533,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Białogardu o powierzchni 73,9 m , położone na 3. piętrze kamienicy z lat 30 XX wieku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

80 000 zł2 320 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy w spokojnej okolicy - Żeleźno, koło Białogardu. Działka położona w malowniczej i cichej miejscowości Żeleźno, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł53,10 m² 6 967,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul. Ciszewskiego w Białogardzie. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł362 m² 2 582,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:484 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość- dwukondygnacyjny dom wolnostojący o pow. 300 m2. Budynek posadowiony na pieknie zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym, murowanym grillem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł260 m² 3 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Nowoczesny dom wolnostojący - spokojna okolica, przestronna działka - Białogard Marzysz o nowym domu w cichej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż blisko centrum? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

12,12 zł/m²99 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 99 m2 Lokal wymaga remontu. Na czas adaptacji możliwa obniżka czynszu. Budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w Białogardzie o pow. 35 m/2 składająca się z dużego widnego salonu, kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju. Uwaga! Jest dodatkowe, wydzielone małe pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie w sercu Białogardu - idealne dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 73 m2, położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Białogard,zachodniopomorskie

15 zł/m²110,40 m² 1 656 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy o powierzchni: 110,40 m2, położony na parterze budynku mieszkalno -usługowego w Białogardzie przy ul. Wojska Polskiego. Jest to świetna nieruchomość do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard ul. Lutyków. Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

99 000 zł24 000 m² 4,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąka na sprzedaż - bezpośrednio przy Rzece Parsęta. Oferujemy do sprzedaży 2,40 ha ziemi rolnej w której skład wchodzi łąka łiv i riv. Oferowana działka gruntu położona.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł37 158 m² 26,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w Białogardzie. Na sprzedaż oferujemy dużą działkę o powierzchni 37 158 m2, położoną na obrzeżach Białogardu - miasta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł840 m² 713,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł500 m² 1 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:531 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - dom Z potencjałem W sercu białogardu Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o przestronnym apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł116 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z sauną - Białogard, spokojna okolica Szukasz dużego, wygodnego mieszkania z własnym wejściem i dodatkowymi udogodnieniami? Ta nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł103,82 m² 3 756,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz projektu, który po remoncie stanie się Twoją wymarzoną rezydencją lub zyskowną inwestycją? Ta oferta łączy w sobie przestrzeń domu wolnostojącego z wygodą miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²111,31 m² 1 670 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyny, hale, warsztaty oraz biura do wynajęcia o rożnej powierzchni - stawka za biura 16 zł netto/1.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Chciałbyś otworzyć coś swojego, ale brakuje pomysłu ? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie lokal o pow. 33 m2 położony na działce 554 m2 przygotowany pod gastronomię w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,65 m² 4 900,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,65 m , położone przy ul. Nowowiejskiej 4 w Białogardzie. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Białogard,zachodniopomorskie

270 000 zł185 m² 1 459,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 185 m2, położona przy głównej ul. Grunwaldzkiej w Białogardzie. Nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo - usługowym. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lutyków

Imienia Księdza Czesława Berki,Białogard

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Białogard

270 000 zł55 m² 4 948,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Białogardzie - parter, 54,56 m2 Oferuję jasne i zadbane mieszkanie położone w Białogardzie przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białogard

Białogard,zachodniopomorskie

1 950 zł48 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i komfortowe mieszkanie 2 pokojow e dostępne w terminie do uzgodnienia. Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 48,37 m 2 , położone na parterze. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Chopina,Białogard

449 000 zł138 m² 3 259,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferujemy dom jednorodzinny w bardzo dobrej lokalizacji w Białogardzie. Dom o powierzchni całkowitej ok. 139,74 m2 oraz powierzchni mieszkalnej około 90,88 m2. Powierzchnia działki to 491.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Białogard

270 000 zł55 m² 4 948,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Białogard,zachodniopomorskie

13 zł/m²500 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 500 m2 położony w centrum miasta przy trasie Koszalin-Wałcz. Lokal stanowi wolno stojący budynek szachulcowy, jednokondygnacyjny. Lokal składa się z 1.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij